BLEX
SPRZĄTANIE

Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam sprostać każdemu zadaniu. Dzięki wyszkolonej kadrze gwarantujemy 100% satysfakcji.

Nasza oferta obejmuje:

 Sprzątanie poremontowe i pobudowlane. Cykliczne sprzątanie mieszkań, domów i biur. Polimeryzacja i mycie ciśnieniowe. Trudne zadania to nasza specjalność..

Zaufali nam

dlaczego my?

Ekologiczne Środki Czystości

Jako firma wspieramy rozwój ekologicznych środków czystości. Pracujemy przede wszystkim na naturalnych i ekologicznych środkach czystości które są w 100% biodegradowalne.

Wykwalifikowany Zespół

Nasi pracownicy przechodzą szereg szkoleń z zakresu technik sprzątania, obsługi specjalistycznego sprzętu, pracy z środkami czystości itp. a wszystko po to, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Wieloletnie Doświadczenie

Jako firma jesteśmy na rynku od 2015 roku. Przez ten czas przeszliśmy szereg szkoleń z zakresu technik sprzątania i nie tylko. Na swojej drodze mieliśmy przyjemność podejmować się zleceń "niemożliwych" do wykonania, aczkolwiek dzięki doświadczeniu naszej wyszkolonej kadry zawsze spełnialiśmy wszelkie oczekiwania klienta.

Indywidualne Podejście Do Klienta

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie posiadamy sztywnego cennika, wszystko wyceniamy na podstawie oględzin i po konsultacji z Klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta i zaoferować najbardziej zoptymalizowaną cenę.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ!